O nás - Hypotečníci

Jsme s vámi od první myšlenky

Co mě čeká, když si vezmu hypotéku? Mám na to? Mám počkat, nebo dům/byt/pozemek koupit teď? To jsou otázky, které trápí většinu žadatelů o hypotéku před tím, než zamíří k nám.

Vy máte otázky a my odpovědi.

Základem úspěchu jsou zkušenosti a nadšení

Ve financích se pohybujeme už od roku 2010 a pořád nás to baví. Umíme chodit v celém spektru finančních služeb, od pojištění, práci s rezervami, až po spotřebitelské úvěry. Ale naší osobní i profesní vášní jsou nemovitosti, hypotéky a investice všeho druhu.

  • Našim klientům jsme pomohli s vyřízením více než 500 hypoték, což není málo.
  • Máme své vlastní nájemní byty a řešíme financování našich nemovitostí.
  • Sami obchodujeme na akciových burzách.
  • Součástí našeho týmu je aktuálně nejlepší hypoteční specialista ZFPA v ČRHonza Zeman.

Proto můžeme našim zákazníkům nabídnout naše léty i vlastní kůží prověřené zkušenosti.

Pro některé klienty pracujeme už 12 let

Zakládáme si na férovém a otevřeném přístupu. Klientům neslibujeme vzdušné zámky, ale přistupujeme k nim tak, abychom mohli na vzájemné spolupráci stavět roky. A stojíme jim po boku od prvních myšlenek na hypotéku, přes realizaci až po finální splacení.

Snad i proto se k nám s důvěrou vrací a doporučují nás dál. A postupem času se z našich klientů stávají i naši přátelé.


Věřit a rozumět

Sami si ještě dobře pamatujeme, jak může být pořízení prvního bytu, výstavba prvního domu nebo podpis první několikamilionové hypotéky pro člověka stresující. Člověk musí na základě téměř nulových zkušeností učinit zásadní finanční rozhodnutí a pravděpodobně také největší obchod ve svém dosavadním životě.

Proto se snažíme prohloubit finanční znalosti našich klientů a celou problematiku vysvětlit jednoduše, přehledně a pochopitelně.


Šach mat

Společně, to je to důležité slovo, vymyslíme nejlepší strategii, vyhodnotíme nabídky, probereme průběh celého vyřizování včetně možných úskalí a poté plány úspěšně realizujeme.

Pokud se po cestě ke koupi/výstavbě objeví komplikace, nic se neděje. Většinu problémů jsme již zažili, řešili a vyřešili minimálně desetkrát.


Zdarma a bez malých písmen

Nejlepší na tom všem je, že celou naši péči (včetně podpory našeho úžasného týmu) máte zcela zdarma. Ze zákona jsme placeni bankou/ spořitelnou ve chvíli, kdy vám úspěšně vyřídíme hypotéku.

A jelikož jsme placeni až po úspěšném vyřízení celého případu, máme i jasnou obchodní motivaci, abychom vše dotáhli a vy byli maximálně spokojeni.


Líbí se vám, co děláme a jak to děláme?

Tak do toho pojďte s námi

...